אלפי ביטוח ופיננסים

-d7-a8-d7-a4-d7-90-d7-9c--d7-90-d7-9c-d7-a4-d7-99

אלפי ביטוח ופיננסים בהנהלת רפאל אלפי

אמינות שירות ומקצועיות-אלו עמודי התווך שלנו,

שביעות רצונו של הלקוח עומדת לנגד עינינו מעל הכול.

פתרונות ביטוחיים לכלל הסיכונים הקיימים :

לקוחות פרטיים:

ביטוח חיים, ביטוח אבדן כושר עבודה, ביטוח ביטוח בריאות , ביטוח לגילוי מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות עם פיצוי שבועי, ביטוח משכתנא, ביטוח דירה ותכולה, ביטוח רכב, ביטוח עסק וביטוחים נוספים.

עסקים קטנים וגדולים:

פנסיה, ביטוח מנהלים, קרנות השתלמות ביטוח עסק וכו'. בפגישה עם בעל העסק ניתן לתכנן שכר עובדים תוך התחשבות בחוזה עבודה  ועליות שכר עתידיות  עם אפשריות חיסכון למעסיק ולעבוד בהתחשבות בתקנות מס ופתרונות פנסיונים לקוחות העסק יכולים להשתתף בהרצאות הנערכות בשיתוף עם קבוצת ארד בתחומי השיווק הפיננסים הפנסיוני והמשפטי לעסק. שם ניתן כלים מעשיים לשיווק העסק, וכלים להתמודדות מול ביטוח לאומי, רשויות המס, חברות הביטוח ועוד.

גופים ארגוניים גדולים:

ביטוח קולקטיבי המיועד למאה מצטרפים ויותר קיום מכרז מול חברות הביטוח השונות עם דגש על מחיר, תנאי פוליסה משופרים

ותחרות .

פתרונות פיננסים :

כמו כן אנו מספקים פתרונות פיננסים כגון: חיסכון לטווח הארוך, הבינוני, והקצר עם מתן דגש על תכנוני מס והכנת עתודות לגיל השלישי  בהתחשבות בתזרים המזומנים של הלקוח.

פתרונות פיננסים לבעלי שליטה ועצמאים עם תכנון מס בלווי רואה חשבון.

הלוואות בערבות המדינה לעסקים ,הכנת תכנית עסקית המגלמת בתוכה תזרים מזומנים תכנוני שכר של עובדים ובעל העסק,  חוזים מול עובדים ,ספקים והתנהלות משפטית של העסק שיווק וקידום העסק עם דגש על המדיה החברתית כל זאת נעשה בלווי רואה חשבון עורך דין איש פרסום המומחה במדיה תחת קורת הגג של קבוצת ארד .

התנהלות מול חברות הביטוח בנקאים ורשויות אופן ההתנהלות מול כל אחד מהגופים הללו מתבצע בעת הצורך בליווי צמוד של רואה חשבון ועו"ד על מנת לתת את המענה המקיף והטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו.

אלפי ביטוח ופיננסים  נמצאת תחת קורת גג המספקת את רמת הידע הגבוהה ביותר בענף ומאפשרת לנו לבטח את לקוחותינו בתנאים משופרים ובמחירים הטובים ביותר בשוק , ובו בזמן להיות מקצוענים ומיומנים בתחום ה פיננסי ובניהול הסיכונים  דבר המהווה יתרון ברור ללקוחותינו.

אופן הטיפול בלקוחותינו הוא אישי מהיר ומסור.

אלפי ביטוח ופיננסים על הקשר החזק עם לקוחותינו ורואים בזאת אבן דרך להצלחתנו.

נשמח לעמוד לשירותכם.

אלפי רפאל

לוגו-275-אפור-תלת1רAlafi Refaelפאל אלפי

נייד: 050-8956505

טלפון: 077-5255847

פקס: 072-2612263

כתובת למשלוח דואר : אליעזר קשאני 25/1

ניתן גם להשאיר פרטים ואנו נצור עמכם קשר בהקדם

    שם (*)

    דואר אלקטרוני (*)

    טלפון(*)

    נושא

    תוכן ההודעה